top of page

Vizualaus mąstymo paslaugos

Sveiki atvykę į Visualmind, kur susitinka vaizduotė ir veiksmas! Patobulinkite savo komunikacijos įgūdžius pasinaudodami grafinio fiksavimo, aiškinamųjų filmukų ir vizualaus mąstymo seminarų paslaugomis.

visualmind web Asset 71.png
graphic recording examples

Grafinis fiksavimas

Panaudokite vizualios komunikacijos galią naudodami profesionalias grafinio fiksavimo paslaugas. Grafinio fasilitavimo ekspertė realiu laiku sukurs vizualią jūsų idėjų, diskusijų ir pristatymų reprezentaciją, naudodami įtraukiančius vizualus, piktogramas ir tekstą. Mūsų grafinio paslaugos paslaugos puikiai tinka konferencijoms, seminarams, susitikimams ir renginiams, nes tai veiksmingas būdas užfiksuoti ir dalytis svarbiausiomis įžvalgomis, skatinti kūrybiškumą ir užtikrinti geresnį dalyvių informacijos supratimą.

Vizuali strateginė sesija
(visualmind.lt + peskom.lt)

Vizuali strategine sesija 01 Artboard 6.png

Tai dviejų dienų sesija organizacijoms, norinčioms, kad jų darbuotojai matytų ne tik savo tikslus, bet ir bendrą organizacijos paveikslą ir įsipareigotų strateginių tikslų įgyvendinimui.

Šios strateginės sesijos rezultatai nebus padėti į stalčių. Rezultatai bei įsipareigojimai - fiksuojami vizualiai ir taps kasdieniniu įrankiu komandoms. Įmonės strategija - visų bendras kelias į sėkmę.

Grafinis fiksavimas - tai jau daug metų vakarų šalyse taikoma praktika, kuomet realiu laiku ant didelių paviršių pildomi vizualai supaprastina sudėtingas idėjas, stiprina tarpusavio supratimą strateginėse temose. Šis įrankis palengvina bendradarbiavimą, o rezultatai matosi iškart ir juos galima toliau aptarti ir tobulinti. Po sesijos sukurti skaitmeniniai ar popieriniai piešiniai lieka jūsų organizacijai kaip kelrodis išsikeltų tikslų įgyvendinimui.


 

Aiškinamieji filmukai

Atskleiskite  vizualaus istorijų pasakojimo potencialą aiškinamųjų filmukų pagalba. Mūsų ekspertų komanda sudėtingas jūsų koncepcijas, idėjas ar procesus pavers patraukliais animuotais vaizdo įrašais, kuriuose naudojama baltos lentos stiliaus (angl. whiteboard explainer videos) animacija. Mūsų kuriami filmukai puikiai tinka sudėtingai informacijai supaprastinti, patraukliai perteikti pranešimus ir pagerinti mokymąsi bei supratimą. Nesvarbu, ar tai būtų rinkodaros, švietimo, ar mokymo tikslai, mūsų aiškinamieji filmukai sužavės jūsų auditoriją ir paliks neišdildomą įspūdį.

Vizualaus mąstymo dirbtuvės

Seminarų metu, gali išmokti, kaip grafiškai fiksuoti ar moderuoti mokymosi procesus savo darbe. Vizualių užrašų, greito piešimo, grafinio fiksavimo ir kitos vizualaus mąstymo technikos gali tapti naudingu įrankiu jūsų kasdieninėje veikloje namuose, darbe ar laisvalaikiu. Galėsite tai naudoti prezentacijoms, minčių lietui, susitikimams, ypatingai mažesnėse grupėse. Išmok tai daryti su profesionaliu mokymų vadovu arba pakviesk į mokymus savo darbuotojus.